Jdi na obsah Jdi na menu

TANETU

 
Jsem Helena – TANETU.
 
Toto jméno jsem si zvolila, neboť je to jeden z názvu Bohyně HATHOR. Vystihuje moji pravou podstatu, esenci mé duše …. Tanetu.
Jaká je Tanetu ….. smyslná, svobodomyslná, tvořivá, zářící, Bohyně radosti a spontánnosti, sexuality, radosti a potěšení ze smyslů, chápající a laskavá, milující a oddávající se .
 
Ve svém životě jsem prošla mnoha cestami, úskalími. Poznala jsem dobro i zlo,abych pochopila, že svět je neduální, to jen my lidé rozlišujeme tyto póly dobro-zlo, tma-světlo. Poznala jsem oba tyto póly, prošla si všemi archetypy a jsem tady, abych toto své vědění předávala dál.
Jsem žena !!!!!
Píšu to proto, že mi trvalo dlouho, než jsem objevila, přijala a poznala Pravé ženství. Dříve jsem byla jeden z Archetypů … trpitelka (mučednice), žena generál, ale ne pravá žena.
Mnoho muselo být mé ženství zraňováno a zakoušeno, než se dokázala moje vnitřní žena napřímit, narovnat a uvědomit si svoji pravou hodnotu.
Dostala jsem do vínku mnoho duchovních darů. Některé jsem dlouho nechala ležet, až poslední dobou se moje vnímání natolik zostřilo, že jsem začala slyšet Bytosti, které ke mně hovoří a pomáhají mi směrovat moji cestu.
Maluji harmonizační energetické obrazy. Můj hlavní úkol v tomto životě je ale otvírat lidem srdce, léčit emocionální traumata, zranění ať už sexuální, nebo způsobena rodiči , rodinou … jinými lidmi. Učím se žít v souladu s přírodou a měsíčními cykly. Jsem žena, která má velkou empatii, vcítění do druhého člověka. Udělejte si o mě prosím obrázek sami .

Tanetu

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář