Jdi na obsah Jdi na menu

MOJE CESTA K BOHYNI

Moje SEBEUVĚDOMOVÁNÍ začalo v roce 2008. Tehdy jsem byla ve velké nerovnováze sama se sebou, se svým ženstvím a v nejednotě vůbec. Bylo to období plné půtek a hádek se svým okolím, se sebou. Neměla jsem ani ponětí o vnitřním učiteli, o vnitřní moudrosti a moje sebevědomí bylo na dně. Doslova. Byla jsem v nefunkčním vztahu, neměla jsem se čeho chytnout. Nevěřila jsem, nikomu, ničemu. Věděla jsem, že něco je, ale protože jsem toto neokusila, nepoznala to, cítila jsem se hluboce oddělena od své pravé podstaty od důvěry v sebe, v Boha, nemohla jsem ani vědět, co vlastně hledám.Jen občas jsem cítila, že vedle mě jsou bytosti, které mi pomáhají a vedou mě, v okamžicích, kdy mi bylo nejhůř mi byly ku pomoci.
Jednou jsem si chtěla EFT vyťukávat body a napadlo mě, že si napíši pro sebe afirmace. Skoro všechny byly podobné jako, I přes to, že se nenávidím, i přes to se velmi miluji. Jedna se odlišovala. Byla jsem v údivu. I přesto, že nevěřím, že by mi Andělé mohli pomoci, a i přesto, že jejich pomoc nepřijímám, i přesto se velmi miluji. Byl to pro mě silný zážitek. Další následoval krátce poté. V říjnu 2008 jsem se litovala, moje sebelítost. Nespala jsem a probrečela celou noc. Ráno ve čtyři hodiny přišla neznámá a krásná energie, která se projevovala jako kdyby mi někdo šlehal fialové paprsky a blesky do hrudníku. Cítila jsem krásnou silnou ženskou energii. Vnitřním zrakem jsem cítila a vnímala ženu, krásnou ženu, která mi odpověděla, že je BRIGIT, keltská Bohyně. Dostala jsem zasvěcení Bohyně Brigit, zasvěcení ve jménu PANNY, MATKY STAŘENY. Napsala jsem manuál, který mi byl předán channelingem a poznávala všechny podoby této Matky Bohyně. Asi nejhorší období jsem prožila, když jsem začala v mysli slyšet jméno ERESHKIGAL. Byla to „temná“ Bohyně, která mě naučila přijmout mé temné stránky, které jsem do té doby odmítala a popírala. (Krásný článek o Ereshkigal je k nalezení na netu – cesta k temné bohyni). Po tomto období, které trvalo nejméně jeden rok jsem začala nacházet spojení se svojí pravou podstatou.
Viděla jsem samu sebe zrazenou, opuštěnou a viděla a prožila si svoji cestu k sobě. Odpustila jsem ženské linii svého rodu, SOBĚ. Prožila šamanku v sobě a Bohyni v sobě. Přijala jsem všechny svoje archetypy. Prošla jsem si všechny traumatické zážitky, nalezla všechny ztracené a oddělené části své duše, i ve všech paralelních životech a vesmírech (tady děkuji hlavně Anubisovi) a jsem tady v celé své CELISTVOSTI. Moje žena Bohyně je jedinečná, je si vědoma sebe, je celistvá a je tvůrčí.
V roce 2009 mi Bohyně Hathor předala zasvěcení Velekněžky Hathor. A hned jsem si řešila duchovní pýchu. Smích....
 Mojí cestou je rozvíjení spirituality i za pomocí sexuality a jednoty. Celistvost, pomoc lidem při hledání a nalézání své podstaty a potenciálu, směrování jejich životní cesty.
 
Děkuji svému vnitřnímu učiteli, Bohyni Daně, Brigit, Vyššímu Já - Kristovi, Merlinovi, Melchizedekovi, Bohyním Damaře, Marii, Hathor, Ištar, a Marii Magdaleně (která mi pomohla vyléčit zranění způsobená sexuálním zneužitím a pochopit dramata, která jsem následkem toho hrála). Děkuji Archanděli Zordannelovi, který mi byl velkým pomocníkem a průvodcem v začátcích svého učení, mému astrálnímu šamanovi a všem svým průvodcům i bytostem zde nejmenovaným které mi pomáhají v mém duchovním růstu. Cesarielovi, který mě provedl Znovunalezením ….  Bohyni Guinevře.,Galadriel, Chiron, Thovt a spousta průvodců. 
Mojí cestou je cesta srdce cesta tvoření srdcem.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář