Jdi na obsah Jdi na menu

TVORBA REALITY

17. 1. 2013

 

TVORBA REALITY
 
 
Channeling28.11. 2012 Tanetu
 
 
 
Neustálou prací na sobě a změnou programů a vlastních omezeních dojde k posunu v myšlení člověka.
Diktát strachu a manipulace mysli ovládané přítomnými bytostmi udělali systém v zotročení člověka. Tento systém drží člověka v zajetí programů, které je možné změnit.
 
Strachy, jejich odkrytí a přijetí, důvěra v sebe, ve své schopnosti a posunutí hranic vlastního vězení způsobí posun v myšlení člověka.
Manipulace strachem a zotročení člověka skrze strachy a domnělé jistoty jsou manipulovány systémem.
 
„Pokud se otevřeš vedení a důvěře v Boha v sobě, VE SVÉ SCHOPNOSTI A VE TVORBU VLASTNÍ REALITY, vymaníš se ze systému a diktátu strachu, POZNÁŠ SVOU VLASTNÍ JEDINEČNOST A BOŽSTVÍ, potom si uvědomíš SVOJI SEBEHODNOTU A SVOJÍ SCHOPNOSTÍ UTVÁŘET REALITU POMOCÍ SVÉHO BOŽSTVÍ.“
 
Hluboce zakořeněné strachy je třeba přijmout, požádat o vyčištění odstranění z buněčné paměti a UDĚLAT PŘEPIS V PAMĚTI BUNĚK DO LÁSKY A HOJNOSTI.
Aktivací světelných těl – prosvětlováním své vnitřní tmy dojde k uzdravení člověka jako víceúrovňové bytosti.
Každodenní očista, detoxikace, sprchování světlem a nepopírání, nýbrž přijetí stínu způsobí zrychlení posunu člověka. Je to usnadnění a zjemnění energií v člověku a zvědomění si sebe jako hologramu Boha.
 
POKUD SI ČLOVĚK UVĚDOMÍ TUTO SKUTEČNOST, PŘESTANE BÝT OTROKEM SYSTÉMU, ALE TVOŘÍ REALITU DLE SVÝCH ZÁMĚRŮ, MYŠLENEK A ČINŮ.
 
Svoboda v myšlení a jednání člověka, změna omezení, které si tvoříme svým sebetrestáním nebo pocity viny, křivdy a dlouho neřešenými nezpracovanými emocemi.
TO JE KLÍČ K OSVOBOZENÍ ČLOVĚKA.
 
 
 
BRÁNY STRACHU:
 
 
  1. BRÁNA - souvisí s  1. čakrou
 
Souvisí se zakořeněním a uzeměním, se vztahem k matce Zemi, jako živému organismu. Pokud je tato brána narušena, člověk se cítí neukotven, nemá stabilitu a tu potom hledá ve hmotě – iluzorní.
 
 
 
3. BRÁNA - souvisí s 3. čakrou
 
Tato brána je spojena s vědomím sebe sama, se svým božstvím. Do této brány spadá centrum energie a životní síly. Pokud s námi někdo manipuluje pomocí strachu, dotkne se vždy 3. brány. Zpracováním strachů a programů, které způsobují, že se na nás strachy drží znamená přeladění se z diktátu ega do pravého já.Tady je třeba rozlišit Ego jako strašák a Ego jako vědomí vlastní identity a jedinečnosti. Uzdravené a přijaté, milované EGO nehraje ovládací dramata.
 
 
5. BRÁNA - souvisí s 5. čakrou.
 
Smyslové, neboť do této oblasti patří všechny smysly, hmat, chuť, čich, zrak a sluch. Je to brána komunikace – SEBEVYJÁDŘENÍ.
Slyšíte – SEBE VYJADŘUJEŠ.
Vyjádřením sebe sama, nepopíráním svých kvalit se stáváš tvůrcem vlastní reality. SKRZE SMYSLY SE VYJADŘUJEME V REALITĚ, REALIZUJEME SVÁ PŘÁNÍ A TOUHY. Potlačováním tužeb, nekomunikací a oddělením od sebe, je jako oddělením od Zdroje. Člověk ale nemůže být oddělen od Zdroje, neboť je součástí Zdroje, Boha. Jeho duše může mít ale přesvědčení o oddělenosti.
 
 
Pokud člověk uzdraví brány strachu, zvědomí si své strachy přijetím, své pocity a emoce, potom může rozvíjet sebe sám , tvořit svoji realitu pomocí ostatních bran.
2.a 6. BRÁNA – tvořivě, růst skrze sexualitu a spiritualitu.
4. BRÁNA – LÁSKA, SPOJENÍ BRAN.
7. BRÁNA Otec. Napojení a vedení skrze Zdroj. Tady je myšlen otec jako UNIVERZUM. Ne jako trestající bůh, jakého nám stvořili přítomné bytosti. Napojení se na          JEDNOTU.
 
POCHOPENÍM PROGRAMŮ V SOBĚ A KVALITOU VOLBY TVOŘÍME REALITU.
 
Přeji všem, aby měnili sami sebe v lásce.
S láskou Tanetu, VJ.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář