Jdi na obsah Jdi na menu

AMARA - DUCHOVNÍ ZMOCNĚNÍ

11. 6. 2011
 AMARA je jméno Bohyně dávné civilizace Lemurie.

Amara má spojení s mnoha různými sférami vědomí. Dá se říct, že Amara je vlastně sjednocené skupinové vědomí, které sestává z různých jedinečných aspektů božství.
Energie Amary je jako voda, která mění sebe sama, aby se přizpůsobila každé možné situaci, která vznikne.
Amara otevírá nový multidimenzionální rozměr v úrovni vnímání energií. Získáte jinou a hlubší zkušenost, která vám otevře nové možnosti nahlížení na svět bytí. Tento systém obsahuje prostorové barevné symboly, které vás vtáhnou do děje.

 

Amara není energie k léčení, Amara je určena k duchovnímu růstu (podobně jako např. linie Kněz řádu Melchizedeka). Je to učení, které nám otevírá naši schopnost poznat sám sebe, naučí nás vnímat proudy energie ve všech našich jemnohmotných tělech a pomůže nám odkrýt potenciál, který v nás vězí. Je to energie, která nás vede k našemu jádru. Amara pracuje na čisté úrovni vědomí a nabízí zcela jednoduše cestu k našemu "Já". Když dojdeme k jádru, začneme zakoušet a chápat, co se v něm a okolo něj děje. V tomto prostoru můžeme najít skutečné uzdravení a zmocnění.

Amara je skutečně velmi silné duchovní nakopnutí, vhodné pro každého, kdo se chce dál vyvíjet a hledá nové cesty k dalšímu duchovnímu růstu a poznání. Předpokladem zasvěcení je minimálně Mistr Usuiho systému reiki, což dává energetický předpoklad dalšího duchovního vývoje.
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář